top of page
Veľké apartmány

Kalendár obsadenosti

Podmienky

Pre uplatnenie zľavy pri online rezervácii prosím použite príslušný zľavový kupón.

Chata 1 je vybavená uzamykateľnou miestnosťou na úschovu športových potrieb a miestnosťou na sušenie lyžiarok. V Chate 2 je hosťom voľne k dispozícii nová spoločenská miestnosť a lyžiareň so sušičom lyžiarok. Klienti majú bezplatne k dispozícii ohnisko a ražne na opekanie, kotlík s kotlinou, grily s príslušenstvom, stôl s lavicami a piknikový kôš. Príďte k nám v lete s rodinou a priateľmi na guľáš alebo grilovačku. 

Naši klienti môžu využiť 20% zľavu na požičanie športových potrieb v požičovni Fatraski.

Minimálna dĺžka pobytu je 2 noci. V termíne 23.12. - 7.1. a v termíne jarných prázdnin je minimálna dĺžka pobytu 4 noci.  Ubytovanie na 1 noc je možné po dohode, s príplatkom.
 
Ubytovanie s domácimi miláčikmi je možné po dohode, s príplatkom. 

Ak nie je uvedené inak, pre potvrdenie rezervácie je potrebné uhradiť nevratnú zálohu vo výške minimálne 30% z ceny pobytu. Rezerváciu je možné bezplatne zmeniť na iný termín do 10 dní pred termínom nástupu na pobyt. V prípade zrušenia pobytu menej ako 10 dní pred príjazdom sa záloha nevracia.

V cene ubytovania nie je zahrnutá miestna daň vo výške 0,80€/dospelú osobu/noc.


Pri príchode vyberáme vratnú kauciu vo výške 100€, ktorá sa vracia po kontrole apartmánu pri odchode, reps. prevodom na účet.

Nakoľko sa v objekte nenachádza recepcia, kontaktujte nás prosím jeden až dva dni pred Vašim plánovaným príjazdom a dohodnite si presný čas ubytovania. Zároveň prosíme o dodržiavanie nasledovných časov príchodu a odchodu:

Nástup na ubytovanie / check-in: od 14:00 do 21:00.
Odchod z ubytovania / check-out: do 10:00.

V iných časoch je ubytovanie možné len po predchádzajúcej dohode. 
 
Berte prosím na vedomie, že chaty sa nachádzajú priamo pri zjazdovke a počas zimnej sezóny sa k ním nedá dostať autom. Prístup pešo je po schodoch od parkoviska pri jazere. Ako bonus ponúkame našim hosťom vývoz batožiny zdarma na snežnom skútri (v prípade priaznivých poveternostných podmienok). Počas letnej sezóny je prístup cez zjazdovku po kamenistej ceste. Prístupová cesta slúži len na vyloženie batožiny, autá sa parkujú pri jazere v blízkosti schodov ku chate.

Ku chatám sa dostanete nasledovne: keď dorazíte do strediska vo Valčianskej doline pokračujte rovno, smerom na Hotel Impozant, prejdite okolo neho (budete ho mať po ľavej strane) a pokračujte ďalej rovno. Asi po 100m odbočíte vľavo na most, ktorý sa nachádza na konci jazera. Prejdete na druhý breh jazera a pokračujete rovno smerom naspäť do strediska. Na konci jazera uvidíte po pravej strane pod chatou drevené schody. Pri schodoch môžete šikmo parkovať.  

 
Prevádzkový poriadok je dostupný nižšie:
bottom of page